Čakajte prosím...

Kontakt

Klientska podpora

SK-NIC, a.s. má za cieľ poskytovať svojim klientom prvotriedne služby. Ak potrebujete pomôcť alebo máte nejakú otázku ohľadom našim produktov či služieb, zašlite e-mail na registrator@sk-nic.sk a my sa Vám čoskoro ozveme. Aj keď sa snažíme na všetko priamo odpovedať, môžu exisovať prípady, kedy Vás odkážeme na niektorého nášho partnera.

Pre informáciu čo sa stane, ak Vaša doména exspiruje si prosím pozrite Pravidlá pre vymazávanie a automatické predlžovanie

Sťažnosti

Ak máte záujem zaslať sťažnosť ohľadom niektorej z našich služieb, zašlite ju na e-mail uvedený vyššie s predmetom 'Sťažnosť ohľadom vašej služby'.

Ak si želáte oznámiť nejaké zneužívanie systému alebo podvod, zašlite prosím e-mail na registrator@sk-nic.sk a my sa tomu budeme následne venovať.

Viete aké práva máte ako Držiteľ ? Viac informácií sa dozviete v Pravidlách poskytovania domén v doméne najvyššej úrovne .sk na hlavnom webe SK-NICu.'.


Poštová adresa

Web www.sk-registrator.sk je spravovaný spoločnosťou SK-NIC, a.s.. Postavený je na systéme TLD Registrar Solutions (TRS), spoločnosťou zaregistrovanou v Anglicku a Welse pod oficiálnym identifikátorom 07629187.

Ak chcete svoju korešpondenciu zaslať tradičnou poštou, použite nasledovnú adresu:

SK-NIC,
a.s.

Námestie SNP 14, 811 06 Bratislava, Slovenská republika